آرون آرنولد( Aaron Arnold) ، تریدر و تأثیرگذار ارزهای دیجیتال ، نسبت به آینده و پیشرفت کاردانو خوشبین است، که به گفته وی کاردانو می تواند به عنوان کاتالیزوری برای افزایش قیمت ADA در هفته های آینده عمل کند.
در ویدئویی جدید ، آرنولد به 925،000 مشترکان خود در یوتیوب می گوید که کاردانو آماده است تا با رقیب اتریوم برای انتشار بروزرسانی مورد انتظار خود آماده شود.

“کاردانو می تواند آماده آزمایش مجدد اوج های تاریخی باشد. من معتقدم که (در زمان ضبط)، کاردانو در حال حاضر بالای 2 دلار است. کاردانو پس از یک دوره ادغام (شش ماهه) دوباره به رنگ سبز درآمد. اخبار بزرگ روز، همه در مورد کاردانو است. اگر معتقد به کاردانو هستید ، اگر دارنده ADA هستید ، این اطلاعیه ای است که در مورد قراردادهای هوشمند در اوایل امروز اعلام شد. “
آرنولد به اطلاعیه ای که نایجل همسلی(Nigel Hemsley) ، مسئول تحویل و پروژه های توسعه دهندگان IOHK داده است اشاره می کند. به گفته همسلی ، کاردانو در حال آماده شدن برای راه اندازی قابلیت های قرارداد هوشمند کامل در 12 سپتامبر(21 شهریور) است.

اما با معرفی Plutus Application Backend ، این امر تجربه توسعه دهندگان را بهبود می بخشد و توسعه برنامه های پیچیده برنامه های غیر متمرکز(DApps)با اجزای یکپارچه و زنجیره ای آسان تر می شود. همه آن ها در محیطی امن و قابل تأیید نوشته می شوند. البته بهترین چیز این است که همه این ویژگی های اضافی ، همه DApp های جدیدی که مردم قصد نوشتن آنها را دارند ، نیازی به هارد فورک دیگری ندارند.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments