استخر های استخراج عادی و VIP ماینرگیت حالا با نرم افزار NiceHash Miner سازگار هستند. این به این معناست که کاربران می توانند توان کامپیوتری را در NiceHash، بزرگترین فروشگاه قدرت تولید هش در جهان، خریداری کنند و به طور مستقیم آن هش ریت خریداری شده را در ماینرگیت مورد استفاده قرار دهند.

در بازاری پر ازدحام از کارت گرافیک و دیگر سخت افزار های استخراج ارز رمزپایه که مدام هم رو به رشد هستند، وجود چنین قابلیتی به ماینر های تازه وارد این امکان را می دهد تا بدون نیاز به خرید تجهیزات، کار خود را شروع کنند.

در واقع این ساده ترین روش برای افرادی هست که به تازگی با مفاهیم استخراج ارز های رمزپایه آشنا شده اند و حالا می خواهند خودشان به استخراج بپردازند ولی عدم وجود منابع کافی مانع راه آن ها شده است.

برای استفاده از این قابلیت، کاربران وبسایت ماینرگیت کافی است که

  • یک حساب کاربری در وبسایت NiceHash بسازند
  • حساب کاربری نایس هش خود را به مقدار دلخواه با بیت کوین شارژ کنند
  • مقصد قدرت هش خریداری شده را بر روی گزینه MinerGate Pool قرار دهند
  • برای استخراج مبلغی ثابت یا به صورت پیشنهادی وارد کنند و سفارش خود را ثبت کنند.

آمارهای لحظه ای به کاربر این امکان را می دهد تا عملکرد ورکر هایی که ساخته را به همراه سفارش خود را در بازار به صورت زنده دنبال کند.

مدیر بخش بازاریابی ماینرگیت، لارا بکر در این باره می گوید :

قابلیت سازگاری با NiceHash در استخر اسیک ماینر های با الگوریتم CryptoNight ماینرگیت مورد آزمایش قرار گرفته است که 20,000 کاربر از عملکرد آن راضی بوده اند. انتظار داریم که کاربران بیشتری شروع به استفاده از این قابلیت تازه اضافه شده، کنند.

در نرم افزار NiceHash Miner GUI، کاربران می توانند قدرت کامپیوتری پردازنده، کارت گرافیک، اسیک و مزارع استخراج خود را به خریدارانی که می خواهند از آن برای استخراج در استخر های بزرگ استفاده کنند، بفروشند.

سازگاری ماینرگیت با نرم افزار NiceHash به این معناست که ماینر هایی که از استخر های ماینرگیت استفاده می کنند، می توانند 34 الگوریتم عمده دیگر را با حداقل قیمت سفارش 0.005 بیت کوین برای هر الگوریتم دلخواه نیز (شامل SHA256، Scrypt، X11 و…) استخراج کنند.

ماینرگیت یک استخر استخراج با قابلیت پشتیبانی از 11 نوع کوین عمده است که شامل اتریوم، زی کش، مونرو و… می شود.

با آپتایم 99.97 درصد، حداقل مبلغ قابل برداشت 0.01 کوین مورد نظر و قابلیت استخراج هوشمند راحت آن، به 3,500,000 کاربر خود بهترین خدمات استخراج ارز رمزپایه در این صنعت را می دهد.

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام ارزبلاگ بپیوندید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments