یکی از بانک های مهم آمریکا با نام جی پی مورگان چیس که مدیر ارشدش از منتقدان ارزهای دیجیتال است، اخیرا اعلام کرده است که به زودی ارز دیجیتال خود را با نام JPM COIN را راه اندازی می کند. این امر نشان می دهد برخی افراد به این دلیل از فناوری انتقاد می کنند چون که آن را درک نمی کنند اما وقتی از قابلیت های آن آگاه می شوند بخشی از آن می شوند. با رشد بازار ارزهای دیجیتال، بین ارزهای دیجیتال تفاوت ایجاد می شود. توکنی که ارزشی ندارد حذف می شود و توکن های با ارزش برای صاحبان خود ثروت به همراه دارند. مدیر و بنیان گذار گروه ارزهای دیجیتال بر این باور است که ارزش بیشتر توکن های دیجیتال به صفر می رسد.

نیال فرگوسن، اقتصاد دان و نویسنده 14 کتاب، بیان کرده است که بیت کوین به عنوان طلای دیجیتال شناخته می شود زیرا عملکرد آن با دیگر دارایی ها وابستگی ندارد. اما به نظر او ارزهای دیجیتال جایگزین ارزهای رایج نمی شوند. با این اخبار مثبت، آیا زمان خوبی برای خرید ارزهای دیجیتال است؟

تحلیل قیمت بیت کوین

در هفته گذشته، ارزش بیت کوین رو به افزایش بوده است. اگرچه کاهش قیمت ناچیزی داشته است اما در حال حاضر برای بیت کوین تقاضا وچود دارد. میانگین های متغیر ثابت هستند و RSI در منطقه خنثی است که نشانگر ثبات این ارز است. اگر این ارز از روند تنازلی خارج شود دیدگاه ما نفی می شود و احتمال رسیدن به 4255 دلار وجود دارد. در این سطح مقاومت بالایی را انتظار داریم. خروج از 4255 دلار می تواند باعث افزایش قیمت تا 5273 دلار شود. اگر افراد بد بین قیمت را به زیر EMA بیست روزه برسانند، احتمال رسیدن قیمت به 3355 دلار و حتی 3236 دلار وجود دارد. کاهش قیمت به کمترین قیمت سال روند نزولی را از سر می گیرد و باعث رسیدن به 3000 دلار و حتی 2600 دلار می شود. باید منتظر باشیم تا قیمت ها به بالای میانگین های متغیر و روند نزولی برسد و بعدا خرید کنیم.

تحلیل قیمت بیت کوین
تحلیل قیمت بیت کوین 29 بهمن 97

تحلیل قیمت اتریوم

اترویم مقاومت اتریوم در SMA پنجاه روزه ادامه دارد. این مقاومت به معنای نقطه انسدادی برای افراد خوشبین است که باید هرچه زودتر شکسته شود در غیراین صورت ممکن است قیمت ها به 116.30 دلار و حتی 103.20 دلار برسد. میانگین های متغیر ثابت هستند و RSI بالاتر از حد میانگین است که ثبات را نشان می دهد. در صورت خروج از این مرز ارزش این ارز بیشتر می شود و به 134.50 دلار و حتی 167.32 دلار می رسد.با توجه به پتانسیل بالای این ارز توصیه می کنیم که خریدار تا 100 دلار صبر کنند. اگر قیمت به 116.30 برسد توصیه می کنیم که موقعیت های خود را حفظ کنند.

تحلیل قیمت اتریوم
تحلیل قیمت اتریوم 29 بهمن 97

تحلیل قیمت ریپل

در سه روز گذشته ریپل در 0.295 دلار پشتیبانی پیدا کرده است اما افراد خوشین سعی می کنند تا روند نزولی را تغییر دهند. خروج از این روند قیمت را تا خط مقاومت 0.33108 دلار بالا می برد. همچنین، SMA پنجاه روزه زیر این سطح قرار دارد. پس انتظار داریم که به عنوان نقطه انسداد عمل کند. به هرحال اگر افراد خوشبین به این حد برسند احتمال رسیدن قیمت به 0.40 دلار افزایش میابد. پس در بیش از 0.33108 دلار توصیه می کنیم که تصمیم خود را بگیرید. اما اگر قیمت کاهش یابد احتمال رسیدن به 0.27795 دلار وجود دارد. خروج از این سطح باعث کاهش به کمینه سالانه 0.24508 دلار می شود.

تحلیل قیمت ریپل
تحلیل قیمت ریپل 29 بهمن 97

تحلیل قیمت ایاس

این ارز سعی می کند تا قیمت خود را به بالای 2.70 دلار برساند. افراد خوشبین سعی می کنند تا از مرز مقاومت 3.05 به 3.2081 دلار برسند. اگر موفق شوند احتمال رسیدن به 3.8723 دلار وجود دارد. EMA بیست روزه رو به افزایش است و RSI هم در منطقه مثبت قرار دارد که کمترین ممقاومت را برای افزایش قیمت نشان می دهد. پس، تاجران می توانند در 2.30 دلار از ضرر جلوگیری کنند. اگر قیمت ها به بالای منطقه مقاومت برسد ممکن است در 3.20 دلار به سود جزیی برسید اما اگر ارزش ایاس کمتر شود، ممکن است قیمت به میانگین های متغیر برسد و قیمت به حد بحرانی 2.1733 دلار برسد. خروج از این منطقه باعث رسیدن قیمت به 1.55 دلار می شود.

تحلیل قیمت ایاس
تحلیل قیمت ایاس 29 بهمن 97

تحلیل قیمت بیت کوین کش

محدوده قیمتی بیت کوین کش کم شده است زیرا منتظر حرکتی مهم توسط افراد خوشبین یا بد بین است. تغییر قیمت به زودی اتفاق می افتد اما نمی توان در مورد آن پیش بینی کرد. اگر افزایش قیمت صورت گیرد افراد خوشبین در SMA پنجاه روزه و بالای آن در 141 دلار مقاومت مشاهده می کنند. اگر قیمت ها بالای 141 دلار بماند، نشانه منفی است پس توصیه تصمیمات طولانی مدت می کنیم. در صورت روند صعودی باید منتظر قیمت 175 دلار و حتی 220 دلار باشیم. اما اگر قیمت کم شود قیمت به 105 می رسد و کمتر از این مقدار ممکن است روند نزولی تشدید شود و به 73.50 دلار برسد.

تحلیل قیمت بیت کوین کش
تحلیل قیمت بیت کوین کش 29 بهمن 97

تحلیل قیمت لایت کوین

لایت کوین در 40 دلار پشتیبانی خود را پیدا کرد. افراد خوش بین سعی می کنند تا روند صعودی را از سر بگیرند. اگر موفق شوند ممکن است قیمت به 56.910 دلار برسد. اما اگر این ارز موفق نشود ممکن است روند نزولی پیدا کند و به EMA بیست روزه برسد. پس تاجران می توانند در نزدیک 47 دلار به سود جزیی دست یابند. کاهش قیمت به زیر EMA بیست روزه باعث می شود قیمت به SMA پنجاه روزه برسد. اگر افراد بدبین قیمت را به زیر 27.701 دلار برسانند این روند بدتر می شود. اگر قیمت به 47.2460 دلار برسد ممکن است اوضاع بهتر شود.

تحلیل قیمت لایت کوین
تحلیل قیمت لایت کوین 29 یهمن 97

تحلیل قیمت ترون

ارزش ترون به کمتر از SMA پنجاه روزه رسیده است و در دو روز قبلی کمتر شده است. میانگین های متغیر در محدوده افراد بدبین هستند که نقطه ضعف را در کوتاه مدت نشان می دهد. پس، می توان در 0.023 دلار از ضرر جلوگیری کرد. نزول قیمت به کمتر از 0.023 دلار باعث کاهش تا 0.02113440 دلار می شود و اگر این سطح شکسته شود پشتیبان نهایی 0.0183 است. زیر این سطح احتمال رسیدن به حداقل قیمت سالانه وجود دارد. اما اگر در سطح فعلی پشتیبان یافته شود ممکن است قیمت به 0.02815521 دلار برسد. در صورت موفقیت، روند نزولی از سر گرفته می شود و قیمت به 0.038 و 0.04 دلار می رسد.

تحلیل قیمت ترون
تحلیل قیمت ترون 29 بهمن 97

تحلیل قیمت استلار

افراد خوش بین سعی می کنند تا قیمت استلار را به EMA بیست روزه برسانند و اگر موفق شوند احتمال رسیدن قیمت به SMA پنجاه روزه وجود دارد. RSI نقطه قوت نشان می دهد و روند صعودی دارد. اما به دلیل اینکه قیمت ها هنوز نزدیک مقدار کمینه است تجارت آن را توصیه نمی کنیم. اگر قیمت این ارز از حد مقاومت کمتر شود، افراد بد بین دوباره سعی می کنند تا قیمت را تا 0.07256747دلار کم کنند. اگر به کمتر از این حد برسد، پشتیبانی بعدی 0.05795397 دلاراست. باید منتظر آینده باشیم تا در مورد خرید توصیه کنیم.

تحلیل قیمت استلار
تحلیل قیمت استلار 29 بهمن 97

تحلیل قیمت بیت کوین SV

پس از افزایش قیمت به بیش از EMA بیست روزه، قیمت این ارز کم شده و به کمتر از 65.031 دلار رسیده است. پشتیبان بعدی آن 58.072–57 دلار است. اگر این پشتیبان موفقیت آمیز نباشد، احتمال کاهش قیمت تا 38.528 دلار وجود دارد. اما اگر این ارز نسبت به یکی از پشتیبان های بیان شده افزایش قیمت یابد، به بیش از EMA بیست روزه می رسد. در چند ماه گذشته افراد خوشبین EMA بیست روزه را افزایش نداده اند. پس خروج از این حد نشانه پایان روند نزولی است. باید منتظر باشیم تا قیمت به بیش از 71.412 و SMA پنجاه روزه برسد تا پیشنهاد خرید بدهیم.

تحلیل قیمت بیت کوین SV
تحلیل قیمت بیت کوین SV تاریخ 29 بهمن 97

تحلیل قیمت بایننس کوین

این ارز در نزدیک EMA بیست روزه خریدار دارد و سعی می کند تا روند نزولی خود را از سر گیرد و به مقاومت 10 برسد. اگ موفق شود احتمال رسیدن به 12 دلار وجود دارد. محدوده بین 10-2 دلار احتمال بالایی دارد. پس ممکن است این ارز مدتی در این محدوده بماند. اما اگر افراد بدبین در این حد مقاومت کنند و باعث کاهش قیمت شوند بار دیگر EMA بیست روزه به عنوان مقاومت عمل می کند. کمتر از این سطح، پشتیبانی بعدی SMA پنجاه روزه است که اگر شکسته شود پشتیبانی بعدی روند صعودی است. اگر این پشتیبان نتواند روند نزولی را کنترل کند، روند بار دیگر نزولی می شود.

تحلیل قیمت بایننس کوین
تحلیل قیمت بایننس کوین 29 بهمن 97

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام ارزبلاگ بپیوندید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments