مارک کوبان، میلیاردر، میزبان Shark Tank و مالک تیم بسکتبال Dallas Mavericks، در یک پست توییتری اظهار داشت که دوج به روش پرداخت مردم تبدیل شده است زیرا اکثر مشتریان این شرکت ها برای خرید محصولات دوج را انتخاب می کنند.

۹۵ درصد از فروش شرکت های کوبان با دوج است
مارک کوبان اتهامات Jason A. Williams، ماکسیمالیست بیت کوین و شریک تجاری Morgan Creek Digital در مورد شرط بندی روی دوج کوین را رد کرد.

این میلیاردر اظهار داشت که “روی دوج شرط نمی بندد”. به گفته وی، کاری که او انجام می دهد فروش خدمات و کالاهای شرکت هایی است که او مالک و اداره کننده آنهاست و به گفته وی، این میم کوین در بین اکثر مشتریان به یک ابزار پرداخت بسیار محبوب تبدیل شده است.

مارک کوبان: دوج “روش پرداخت مردم” است
مارک کوبان: دوج “روش پرداخت مردم” است

در این توییت آمده است که ۹۵ درصد از آنها هنگام خرید کالا یا خدمات از این شرکت ها، از جمله کالاهای تیم Dallas Mavericks دوج را انتخاب می کنند.

این میلیاردر از دوج به عنوان “روش پرداخت مردم” یاد کرده است.

“تجمع بیش از حد بیت کوین در نزد نهنگ ها”
در جریان این بحث توییتری، کوبان تاکید کرد که بیت کوین تنها یک ذخیره ارزش است (عمدتا به لطف محدودیت عرضه ثابت)، اما “بیت کوین همیشه برای تبدیل شدن به یک ارز مورد قبول مشکل خواهد داشت”. او همچنین نوشت که تجمع گسترده بیت کوین در دست نهنگ ها می تواند برای بیت کوین مضر باشد زیرا این نهادها یا افراد می توانند مانند یک بانک مرکزی عمل کرده و بازار را کنترل یا دستکاری کنند.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments