پرفکت مانی یکی از سیستم های پر طرفدار در میان ایرانیان برای انتقال پول است. سقف تراکنش ها در حساب های پرفکت مانی وریفای شده و نشده یکی از سوالات پر تکراری است که اغلب کاربران مطرح می کنند. از سوی دیگر بررسی میزان کارمزد در پرفکت مانی یکی از فاکتور های مهمی است که قبل از هر نوع انتقالی بررسی می گردد. در این مقاله به دو سوال مهم پاسخ می دهیم : سقف تراکنش ها در پرفکت مانی چه قدر است؟ و کارمزد انتقالات در پرفکت مانی چه قدر است؟

اگرچه سیستم انتقال پول پرفکت مانی بسیار شبیه وب مانی می باشد اما تفاوت هایی با آن نیز دارد. یکی از همین تفاوت های وب مانی و پرفکت مانی در سقف انجام تراکنش است. اگر شما نیاز به انجام حجم بالای تراکنش دارید، پرفکت مانی بهترین گزینه است. چرا که سقف برداشت از این حساب نامحدود است و شما می توانید بدون هیچ محدودیتی تراکنش های خود را در پرفکت مانی انجام دهید.

نکته مهم تری که در خصوص پرفکت مانی وجود دارد، عدم تفاوت محدودیت های پرفکت مانی برای حساب های وریفای شده یا نشده است. سقف تراکنش ها در پرفکت مانی ارتباطی با سطح احراز هویت شما در این سیستم ندارد، به زبان ساده اگر شما حساب پرفکت مانی خود را وریفای نکرده باشید، همان قدر می توانید برداشت از حساب داشته باشید که یک حساب وریفای شده در اختیار داشته باشید.

شاید این سوال برای شما مطرح شود که اگر وریفای شدن اکانت تاثیری در سقف تراکنش های پرفکت مانی ندارد،پس چه لزومی به احراز هویت است؟

حساب های وریفای شده کارمزد به مراتب کمتری پرداخت می کنند، لذا بهتر است اگر به صورت مداوم و در حجم بالا از اکانت پرفکت مانی خود استفاده می کنید، حتما مراحل وریفای حساب خود را انجام دهید.

برای آنکه به صورت کاملا مشخص از کارمزد های پرفکت مانی اطلاع داشته باشید، جدول زیر را برای شما قرار داده ایم که تمامی کارمزد های پرفکت مانی را برای انواع تراکنش بیان کرده است:

نوع خدمات میزان کارمزد
واریز پرفکت مانی
انتقال wire از منفی 0.5 درصد
بیت کوین صفر
تبدیل پرفکت مانی
یورو به دلار و برعکس بر اساس نرخ بازار
سود پول نگهداری شده در حساب
اضافه شده به حساب ماهانه 4 درصد (ماکزیمم 500 دلار در ماه)
انتقال داخلی در پرفکت مانی
اکانت های premium 0.5 درصد
اکانت های وریفای شده 0.5 درصد
اکانت های وریفای نشده 1.99 درصد
برداشت از حساب پرفکت مانی
انتقال wire از 2 درصد + کارمزد بانک
بیت کوین (بسیار سریع) 0.5 درصد
کارمزد های امنیتی
ارسال SMS 0.1 دلار
خدمات سالانه صفر
بازگرداندن اکانت 100 دلار
کارمزد در پرفکت مانی

همانطور که مشاهده می کنید، میزان کارمزد حساب پرفکت مانی بالا نیست و حتی اگر شما نسبت به وریفای حساب خود اقدام نکنید، بازهم می توانید با نرخ مناسبی از خدمات این سیستم استفاده کنید. ضمن آنکه خدمات ایجاد اکانت و وریفای حساب پرفکت مانی در ارزبلاگ ارائه شده و شما می توانید با استفاده از این قابلیت، بهره حداکثری را از perfect money ببرید.

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام ارزبلاگ بپیوندید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments