خانه » اخبار و تازه ها » اختراع جدید بانک چینی در خصوص بلاک چین
اخبار و تازه ها

اختراع جدید بانک چینی در خصوص بلاک چین

اختراع جدید بانک چینی در خصوص مقیاس‌پذیری بلاک چین Blockchain
اختراع جدید بانک چینی در خصوص مقیاس‌پذیری بلاک چین Blockchain

اختراع جدید بانک چینی در خصوص بلاک چین : یکی از بانک های بزرگ چین،که یکی از چهار بانک بزرگ تجاری کشور چین نیز می‌باشد، یک پرونده ثبت اختراع را ارائه داده است که می تواند سیستم بلاک چین را مقیاس پذیر کند.

بر اساس یک سند صادر شده توسط اداره مالکیت فکری چین (SIPO) در تاریخ 23 فوریه، این برنامه برای اولین بار در تاریخ 28 سپتامبر 2017 به اتمام رسید و توسط ژائو شویسانگ (Zhao Shuxiang) کشف شد.

شرح اختراع و شیوه عملکرد بلاک چین در این سیستم به صورت زیر می باشد:

به جای اجازه دادن به یک بلوک جدید برای ثبت یک معامله از یک معامله قبلی، برنامه پردازش چندین بلوک را به نام «بلوک های داده» پردازش می کند. برای این سیستم یک سیستم فشرده سازی داده استفاده می شود.

 

اختراع جدید بانک چینی در خصوص بلاک چین Blockchain
اختراع جدید بانک چینی در خصوص بلاک چین Blockchain

 

هنگامی که سیستم یک درخواست برای فشرده سازی عملیات از بلوک 1 به 1000 دریافت می کند، یک بلوک داده جدید ایجاد می کند. و این باعث می شود که آنها به طور موقت در یک سیستم ذخیره سازی مختلف ذخیره شوند.

سپس سیستم داده های بسته بندی شده با مقدار هش را اجرا می کند.و همچنین بهبود در مقدار داده ها را فراهم می کند

علاوه بر این، سیستم فشرده سازی، بلوک ها در بلاک چین، بلوک های داده جدید ایجاد شده و برچسب ها برای تعیین رویداد فشرده سازی. رابطه بین سه برچسب نیز با بلاک چین ثبت شده است.

با استفاده از این روش، ثبت اختراع تضمین می کند که داده ها از تمامی فرآیندهای قبلی هنوز مقاوم و قابل ردیابی هستند. همچنین ادعا می شود که از آنجا که فرایندها در یک زنجیره بلوک نصب شده اند، و مقدار داده ها در بلوک های جدید کاهش می یابد.

البته حق ثبت اختراع او هنوز در حال بررسی است.