خانه » تحلیل و بررسی قیمت » بررسی و تحلیل قیمت بیتکوین گلد
تحلیل و بررسی قیمت

بررسی و تحلیل قیمت بیتکوین گلد

بررسی و تحلیل قیمت بیتکوین گلد
بررسی و تحلیل قیمت بیتکوین گلد

بررسی و تحلیل قیمت بیتکوین گلد : درخشش مقطعی و احتمال سقوط قیمت بیتکوین گلد به زیر 300 دلار : با وجود خیزش بیتکوین گلد در رده بندی رمز ارزها، به نظر می رسد طبق جدول شاخص قیمتی این روند به زودی به پایان برسد.

این رمز ارز جدید، که نسخه ای از بیتکوین است و به منظور آزادانه تر کردن استخراج طراحی شده، در حال حاضر در جایگاه پنجمین رمز ارز بزرگ بازار سرمایه است.

با وجود افزایش قیمت بیتکوین گلد تا سقف 413.74 دلار در تاریخ 24 نوامبر و دو برابر شدن قیمت آن از تاریخ 19 نوامبر، میزان تردید نسبت به نقش واقعی این رمزارز در میان سرمایه گذاران شدت گرفته است. نظرات مردم در شبکه های مجازی گویای آن است که سرمایه گذاران معتقدند این توکن به خاطر عدم (یا کمبود) کاربردهای عملیِ آشکار ، بیش از میزان واقعی آن ارزش گذاری شده است.

در نتیجه عبور قیمت بیتکوین گلد از مرز 400 دلار، منوط به پیش بینی تریدرها از مشخص شدن”ویژگی های کاربردی” این رمزارز خواهد بود. با این وجود، تحلیل عوامل تعیین کننده نشان می دهد که تصحیح احتمالیِ قیمت ها در راه است.

طبق گزارش CoinMarketCap در زمان نگارش این مطلب، بیتکوین گلد در قیمت 361 دلار، به میزان 4.5 درصد افزایش قیمت داشته است. رشد قیمت این رمز ارز در 7 روز گذشته، 185 درصد بوده است.

نمودار 4 ساعته قیمت بیتکوین گلد:

نمودار 4 ساعته قیمت بیتکوین گلد Bitcoin Gold
نمودار 4 ساعته قیمت بیتکوین گلد Bitcoin Gold

چارت بالا نشان می دهد:

روند رو به رشد قیمت، در برخورد با جریان مخالف (طرفداران کاهش قیمت)، سیر نزولی خود را آغاز کرد.
کاهش مقاومت نسبی در شاخص سایر مولفه های نمودار، علامت از بین رفتن توان افزایشی (حامیان رشد قیمت)

در کنترل را می دهد.

در اینجا الگوی تداوم علائم کاهش قیمت (منظور صف آرایی طرفداران کاهش قیمت در تاریخ مربوطه است که نشان می دهد روند کاهش قیمت به 150 دلار امری گریز ناپذیر است) دیده می شود. در هر حال، مقاومت طرفداران افزایش قیمت شکسته شد و در نهایت باعث کاهش قیمت شد.

 

بررسی و تحلیل قیمت بیتکوین گلد

درباره نویسنده

امید صمدبین

امید صمدبین هستم علاقه مند به غیر متمرکزها

افزودن نظر

برای ارسال نظر کلیک نمایید