خانه » تحلیل و بررسی قیمت » افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین – تحلیل قیمت (تاریخ 18 بهمن 98)
تحلیل و بررسی قیمت

افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین – تحلیل قیمت (تاریخ 18 بهمن 98)

افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین - تحلیل قیمت (تاریخ 18 بهمن 98)
افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین - تحلیل قیمت (تاریخ 18 بهمن 98)

افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین – تحلیل قیمت (تاریخ 18 بهمن 98) – امروز قیمت بیت کوین مقاومت خود را با قیمت 9400-9500 دلار افزایش داد و آغازی شد برای افزایش قیمت های بیشتر ! بیت کوین با رسیدن به قیمت 9860 دلار به بالاترین قیمت 2020 دست یافت.

در حالی که تمامی کندل ها برای تمامی ارز ها سبز شد، فقط تتر به عنوان برترین استیبل کوین دارای کندل قرمز رنگ بود. چرا که تعداد بسیار زیادی با تبدیل تتر هایشان به ارز های دیجیتال دیگر اقدام به خرید بیت کوین و سایر ارز ها کرده اند.

قیمت ارزهای دیجیتال در یک نگاه
قیمت ارزهای دیجیتال در یک نگاه

 

در تاریخ 4 فوریه، قیمت بیت کوین اندکی پایین تر از 9200 دلار معامله شد چرا که افراد خوشبین برای جلوگیری از سقوط دارایی به زیر سطح حمایت کلیدی تلاش کردند. امروز در کنار افزایش حجم خرید؛ بیت کوین الگوی شمعدانی سه سرباز سفید را تکمیل کرد که یک روند صعودی و سیگنال مبنی بر روند معکوس کوتاه مدت را نشان می دهد.

نمودار شش ساعته قیمت بیت کوین
نمودار شش ساعته قیمت بیت کوین

 

به نظر می رسد ادامه 9700 دلار و شاخص های گذشته مانند Chaikin Money Flow نشان می دهد که گاو ها حجم خرید را حفظ می کنند و MACD در حال بالا رفتن از خط سیگنال در بازه زمانی 6 ساعته است.

نمودار روزانه بیت کوین - تحلیل ارز دیجیتال
نمودار روزانه بیت کوین – تحلیل ارز دیجیتال

 

در تحلیل قبلی؛ Michaël van de Poppe تحلیل گر کوین تلگراف اظهار داشت که در سرمایه گذاری FOMO، در قیمت بالای 10 هزار دلار، در بازه زمانی کوتاه مدت می تواند قیمت ها سریعا به 11500 دلار برسد.

افزایش امروز بالاتر از 9500 دلار، همزمان با میانگین متحرک 50 روزهمگرا با میانگین متحرک صد روزه است که یک سیگنال قوی را ایجاد کرده است که سرمایه گذاران اغلب از آن به عنوان یک صلیب طلایی یاد می کنند.

در حال حاضر حجم کل بازار (Marketcap) در حدود 271.5 میلیون دلار است و شاخص تسلط بیت کوین 64.6 درصد است. عملکرد آلت کوین ها نیز بسیار تحت تاثیر قیمت بیت کوین بوده است.

افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین - تحلیل قیمت (تاریخ 18 بهمن 98)
افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین – تحلیل قیمت (تاریخ 18 بهمن 98)

 

اتر بیشتر از 7.67 درصد رشد کرد و به بیشتر از 200 دلار رسید که به معنای رد شدن از یک مقاومت چشمگیر است. اتریوم از شهریور ماه نتوانسته بود به قیمت بالای 200 دلار برسد و قسمتی از این رشد امروز به خاطر پیشرفت هایی است که اتریوم در نسخه دوم اتریوم اجرا کرده است. بیت کوین کش و بیت کوین SV به ترتیب 13.45 درصد و 11.64 درصد و تزوس 9.94 درصد افزایش داشته اند.

درباره نویسنده

امید صمدبین

امید صمدبین هستم علاقه مند به غیر متمرکزها

افزودن نظر

برای ارسال نظر کلیک نمایید