خانه » اخبار و تازه ها » احتمال افزایش قیمت بیت‌کوین کش به بدلیل کاربرد فراوان آن
اخبار و تازه ها

احتمال افزایش قیمت بیت‌کوین کش به بدلیل کاربرد فراوان آن

برایان کلی : قیمت بیت کوین کش به دلیل افزایش کاربردش می تواند بالا برود
برایان کلی : قیمت بیت کوین کش به دلیل افزایش کاربردش می تواند بالا برود

برایان کلی : قیمت بیت کوین کش به دلیل افزایش کاربردش می تواند بالا برود : برایان کلی، بنیان گذار و مدیر عامل BKCM LLC، شرکتی سرمایه گذاری متمرکز روی ارز های رمزپایه، در صحبت دیروزش با CNBC درباره قیمت بیت کوین کش (BCH) ابراز خوش بینی کرد.

گفته می شود، روز شنبه، ماینر های بیت کوین کش ملاقاتی اختصاصی به منظور ایجاد یک صندوق توسعه برای بیت کوین کش داشتند. برایان کلی می گوید، ماینر ها (افراد استخراج کننده) به دنبال این هستند که بخش از پاداشی که برای استخراج دریافت می کنند را بر روی گسترش اکوسیستم بیت کوین کش سرمایه گذاری کنند.

برایان کلی ، بنیان گذار و مدیر عامل BKCM LLC
برایان کلی ، بنیان گذار و مدیر عامل BKCM LLC

او اضافه کرد که، جمع آوری اعتبار می تواند ارزش این ارز رمزپایه را افزایش دهد و به آن کمک کند.

به همین شیوه زنجیره بلاک ارزش بیشتری می شود. کاربرد های این موجودیت بیشتر می شود و این کاربرد تبدیل به ارز بیشتر برای آن می شود. این موضوع تاثیر مثبتی بر روی بیت کوین کش دارد.

پس از این که قیمت بیت کوین کش 27 اردیبهشت به 1600 دلار رسید، از آن زمان قیمت آن در طی یک بازه تغییرات 50 روزه مدام کاهش پیدا کرد و الگوی سر و شانه را در نمودار قیمت ایجاد کرد که هدف 650 دلاری دارد. در طی 24 ساعت گذشته، بیت کوین کش با رسیدن از 1290 به 1205 دلار و 5.8 درصد کاهش قیمت داشته است. اما با این حال همچنان ارزش آن نسبت به سطح قیمت در ماه اردیبهشت (760 دلار) بیشتر است.

بیت کوین کش یک ارز دیجیتال همتا به همتا است که در واسط سال 2017 در نتیجه وقوع هارد فورک در شبکه بیت کوین برای حل مشکل مقیاس پذیری این شبکه، ایجاد شد. با وجود قوانین توافقی جدید در این شبکه، بیت کوین کش امکان رشد و افزایش اندازه بلاک های ایجاد شده در شبکه اش را داراست و این امکان انجام تراکنش های بیشتر را فراهم می کند.

اوایل این ماه، انجمن pro-Bitcoin برنامه اش را برای شکایت از Bitcoin.com اعلام کرد. اعضای این انجمن از Roger Ver که صاحب این سرویس کیف پول و ارز رمزپایه که طرفدار بیت کوین کش است، خشمگین بودند چرا که معتقد بودند که این فرد در مورد تفاوت های بیت کوین و بیت کوین کش خریداران را گمراه می گرده است و باعث کاهش فروش بیت کوین کش شده است.