خانه » اخبار و تازه ها » سایت BTC-e : برداشت بیت کوین
اخبار و تازه ها

سایت BTC-e : برداشت بیت کوین

سایت BTC-e:برداشت بیتکوین از دوم سپتامبر : صرافی بزرگ و پر سر و صدای BTC-e که زمان زیادی مشغول به کار بود و در ماه گذشته هدف مراجع قضایی ایالات متحده قرار گرفت، گفته است که کاربران از روز شنبه امکان برداشت سپرده های خود را خواهند داشت.

الکساندر وینیک - مدیر صرافی بزرگ BTC-E در حال دستگیری
الکساندر وینیک – مدیر صرافی بزرگ BTC-E در حال دستگیری

بر اساس گزارشات قبلی، پس از توقیف دامین اصلی این شرکت توسط مقامات قانونی و حقوقی که به دنبال دستگیری یک تبعه روس به اتهام پولشویی و وضع جریمه ای به مبلغ 110 میلیون دلار اتفاق افتاد، BTC-e اعلام کرد که 55 درصد از سپرده ها نزد این صرافی موجود و مابقی آن توقیف شده است. این شرکت در روز گذشته با راه اندازی یک دامین جدید به کاربران اجازه داد موجودی خود را بررسی و از طریق اتاق گفتگو (chat box) با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

در خبری جدیدتر، BTC-e اعلام کرد کاربران امکان برداشت آن قسمت از سپرده های خود را که هنوز نزد این صرافی باقی مانده است را خواهند داشت،اما به شرط آنکه  بپدیرند جهت جبران سرمایه توقیف شده، باقیمانده سپرده خود را بصورت توکن و براساس یک توافق با BTC-e دریافت کنند.

در قسمتی از این بیانیه عنوان شده است: “از روز دوم سپتامبر 2017، برداشت 55 درصد از سپرده ها توسط کاربران امکان پذیر خواهد بود ولی در شرایطی که مابقی 45 درصد توقیف شده، طی یک توافق با کاربران به صورت توکن باشد که در حساب کاربران منظورمی گردد. جزئیات بیشتر درباره این توکن ها و محاسبات تبدیلی آنها و مسائلی از این دست در روزهای آتی منتشر خواهد شد.”

کاربرانی که نگهداری از سپرده خود را روی این سایت انتخاب کنند- بر اساس آنچه در بیانه آمده است- سپرده هایشان به یک دامین تازه تاسیس که هنوز کاملا روشن نیست و قرار است سایت جدید این صرافی باشد، انتقال خواهد یافت.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: “در روز آغاز به کار سایت جدید، موجودی کاربران بر اساس قیمت روزبازار مجددا محاسبه شده و با نسبت بالاتری از 45/55، توکن ها در حساب کاربران منظور خواهد شد که می توانند با کد جدید برای خرید و فروش استفاده کنند.”

ضمناً کاربرانی که الان اقدام به برداشت 55 درصد از کوین های خودشون بکنن تایید میکنن که اکانتشون دلیت بشه و از گرفتن ۴۵ درصد باقیمانده انصراف میدن و هیچ ادعایی بعدا نخواهند داشت.
این شرط سایت برای برداشت کوینها هست!!!

سایت BTC-e : برداشت بیت کوین