خانه » اخبار و تازه ها » انتقاد مدیر اجرایی ریپل Ripple و بنیانگذاران اتریوم از ICO ها
اخبار و تازه ها

انتقاد مدیر اجرایی ریپل Ripple و بنیانگذاران اتریوم از ICO ها

انتقاد Brad Garlinghouse مدیر اجرایی ریپل Ripple و Joseph Lubin یکی از بنیانگذاران اتریوم درباره ICO ها
انتقاد Brad Garlinghouse مدیر اجرایی ریپل Ripple و Joseph Lubin یکی از بنیانگذاران اتریوم درباره ICO ها

انتقاد مدیر اجرایی ریپل Ripple و بنیانگذاران اتریوم از ICO ها : Brad Garlinghouse مدیر اجرایی ریپل Ripple و Joseph Lubin یکی از بنیانگذاران اتریوم از وضعیت کنونی ICO ها انتقاد میکنند.

 

هردوی آنها نگرانی خود را اینگونه اظهار کردند که اگرچه تعداد زیادی از” پروژه های کیفیت بالا “، از ICO ها به عنوان وسیلۀ تامین سرمایه استفاده میکنند، بسیاری از ” پروژه های تقلیدی ” نیز وجود دارند که بدون اینکه قصدی برای ایجاد هیچ ارزشی برای خریداران توکن هایشان داشته باشند، پول مردم را بالا می کشند.

مدیر اجرایی Ripple معتقد است که قانونگذاران باید با صنعت ICO ها برخورد کنند.

Brad Garlinghouse مدیر اجرایی Ripple باور و اعتقادش را اینگونه بیان کرد: “بسیاری از آنچه که در بازار ICO رخ می دهد، در واقع تقلب و کلاهبرداری است.”

او همچنین به تعداد روزافزون ICO هایی که وضعیت و روش فعالیت آنها در حال بررسی و رسیدگی در دادگاه ها می باشد نیز اشاره کرد. اگرچه Garlinghouse نگران نحوه عملکرد فروش بسیاری از توکن هاست، اما انتظار دارد که فعالیت جعلی و کلاهبردارانه در این صنعت پس از مواجهه و برخورد   قانونگذاران با متخلفین، متوقف شود.

او همچنین مدعی شد که منتشرکنندگان توکن درحین اینکه منتظر برخورد و تحت کنترل درآمدن این صنعت توسط قانونگذاران هستند، در حال حاضر هم در یک “منطقه خاکستری” حقوقی و قانونی، کارو فعالیت می کنند. مدیر اجرایی Ripple اظهار داشت که بازارهای آتی ممکن است قیاس پذیر و متناظر باشند، چراکه زمان قابل توجهی گذاشته شد تا یک چهارچوب  قانونی برای بازارهای آتی تعیین شود

 

مصاحبه با Joseph Lubin عضو تیم بنیانگذاران اتریوم Ethereum
مصاحبه با Joseph Lubin عضو تیم بنیانگذاران اتریوم Ethereum

Joseph Lubin عضوی از اتریوم اظهار داشت: اگرچه بسیاری از ICO ها توسط پروژه هایی با ضریب اطمینان و کیفیت بالا هدایت و اداره می شوند، اما بسیاری از آنها تقلیدی هستند. پروژه هایی که با تقلید از ایده دیگران تنها به فکر افزایش دارایی های مالی خود می باشند. و به هیچ وجه قصد افزایش دارایی مردمی که توکن های آنها را خریداری کرده اند را ندارند.

 

 

 

 

مصاحبه با Brad Garlinghouse مدیر اجرایی ریپل Ripple
مصاحبه با Brad Garlinghouse مدیر اجرایی ریپل Ripple

واقعا چیزهای بسیار شگفت انگیزی وجود دارند که با دارایی های دیجیتال و فناوری بلاکچین انجام می شوند. وقوع این موارد باعث کاهش حساسیت و هزینه ها می گردد. و همچنین چیز هایی را که پیش از این میسر نبودند را نیز فعال می کند. اما من فکر می کنم به جای تمرکز بر روی آنها، ما با آنچه که درمنطقه خاکستری رخ می دهد، هیجان زده و پریشان می شویم.

 

 

 

 

آقای Lubin ادعا می کند که بسیاری از این ” پروژه های تقلیدی” در چین مستقر هستند. و همین امر منجر به پشتیبانی او از تصمیم دولت چین مبنی بر ممنوعیت فروش توکن ها در محدوده مرزهایش شده است.

Lubin  گفت: با توجه به رویکرد سیاسی چین به مسائل، و با وجود تقلب و کلاهبرداری رایج در آنجا، برای آنها کمی مکث در فعالیت ICO ها بسیار منطقی است. در نتیجه این اقدام، آنها این اکوسیستم را بهتر و عمیق تر درک می کنند، و متعاقبا مجرمان متقلب و کلاهبردارِ بالقوه نیز خواهند ترسید و به اصطلاح “حساب کار دستشان می آید.”

 

 

 

Joseph Lubin، تعطیلی ICO های چینی را یک “رویکرد مناسب” توصیف کرده است.