خانه » اخبار و تازه ها » مرورگر قدرتمند Opera کیف پول ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند
اخبار و تازه ها

مرورگر قدرتمند Opera کیف پول ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند

مرورگر قدرتمند Opera کیف پول ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند
مرورگر قدرتمند Opera کیف پول ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند

مرورگر قدرتمند Opera از ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند : بر اساس گزارش  خبرگزاری Cointelegraph در روز چهارشنبه 11 جولای، مرورگر وب اپرا (Opera) یک نسخه بتا خصوصی برای سیستم عامل اندروید منتشر نموده است که شامل یک کیف پول داخلی ارزهای رمزپایه می شود.

اپرا پیش از این وارد حوزه ارزهای دیجیتال شده بود، هنگامی که در ماه ژانویه سال جاری مرورگر خود را مجهز به قابلیت ضدسرقت ارزهای رمزپایه (Anti-Cryptojacking) نموده بود.

کیف پول داخلی اپرا از API اتریوم (وب 3.0) پشتیبانی می کند و با “Default WebView” در بالای صفحه اصلی نرم افزار ادغام خواهد شد. بیانیه انتشار نسخه جدید یادآور می شود که این کیف پول داخلی به طور خودکار تمامی توکن ها و ارزهای رمزپایه واجد شرایط را به لیست خود اضافه خواهد نمود.

Charles Hamel، مدیر عامل اجرایی اپرا، خاطر نشان کرد که Opera با تبدیل شدن به اولین مرورگر بزرگ اینترنتی برای باز کردن صفحات وب 3.0، نسل آینده اینترنت را به راحتی در دسترس همگان قرار می دهد. وی میگوید:

امید ما این است که این قابلیت جدید بتواند انتقال، سرمایه گذاری و پرداخت ارزهای رمزپایه در زندگی روزمره کاربران ما را سرعت بخشد.

Opera مرورگر اپرا مینی خود را در سال 2015 برای سیستم عامل اندروید با هدف افزایش تعداد کاربران تا 250 میلیون نفر در سال 2017 راه اندازی کرد. بر اساس اطلاعات موجود از ژوئن 2018 در ویکی پدیا، اپرا 3.5 درصد از سهم استفاده از تمام مرورگرها در سراسر جهان را به خود اختصاص داده است. برای مرورگرهای تلفن همراه در سراسر جهان این میزان 4.55 درصد بوده است. تا فوریه 2018، اپرا مینی از 0.55 درصد سهم مرورگرهای تبلت در سراسر جهان برخوردار بوده است.

در پایان ماه ژوئن، شایعات غیرقابل تایید مبنی بر این بود که اپلیکیشن معاملاتی سهام و ارزهای رمزپایه “Robinhood” در راه اندازی یک کیف پول ارزهای رمزپایه نقش داشته است. این اتفاق پس از انتشار یک آگهی نیازمندی مشاغل در رابطه با مهندسان ارزهای دیجیتال رخ داده است.