خانه » اخبار و تازه ها » ریپل بدنبال اضافه شدن در لیست صرافی های آمریکا
اخبار و تازه ها

ریپل بدنبال اضافه شدن در لیست صرافی های آمریکا

ریپل به دنبال اضافه شدن به لیست ارزهای رمزپایه در صرافی های بزرگ آمریکا است
ریپل به دنبال اضافه شدن به لیست ارزهای رمزپایه در صرافی های بزرگ آمریکا است

ریپل ( Ripple ) بدنبال اضافه شدن در لیست صرافی های آمریکا : براساس گزارش بلومبرگ، ریپل به عنوان یک استارتاپ جهت پرداخت های برون مرزی مایل به پرداخت میلیون ها دلار برای ثبت شدن XRP در پلتفرم های تجاری ایالات متحده است که در آنها بیشترین نقدینگی وجود دارد.

این گزارش می گوید که Ripple پیشنهاد مشوق های مالی به صرافی های بزرگی همچون Gemini و Coinbase ارائه نموده است. اینگونه راه حل ها جهت لیست شدن، یک روش استاندارد در بازار های سهام محسوب می شود.

ریپل گزارش داد که یک میلیون دلار پول نقد به Gemini برای اضافه شدن به لیست این صرافی در نیمه دوم 2017 پرداخت نموده و وام 100 میلیون دلاری به واحد XRP را نیز به صرافی Coinbase پیشنهاد داده است که سرمایه گذاران می توانند با آن به تجارت بپردازند. این گزارش نشان می دهد که Ripple پیشنهادات خود را به صورت پول نقد یا XRP ارائه داده است که به صرافی های ایالات متحده اجازه می دهد تا از این معامله سود ببرند.

سخنگوی Ripple که برخی جزئیات این پیشنهادات را رد نموده به بلومبرگ گفته است:

ما می خواهیم XRP نقد پذیرترین دارایی دیجیتال باشد تا بتواند پرداخت های جهانی را سریع تر و ارزان تر انجام دهد.

اما مشارکت کنندگان در بازار نگران این موضوع هستند که زمانی که قانون گذاران ایالات متحده در مورد چارچوب قانونی ارزهای رمزنگاری شده تصمیم گیری نمایند، ارزش XRP در بازار سقوط خواهد نمود. در عین حال با پذیرش XRP در پلتفرم های معاملاتی بیشتر، دیگر Altcoin ها نیز از این موضوع بهره خواهند برد.

این امر بدین معنی نیست که معامله گران XRP را نمی خواهند، چرا که آنها در انجمن ها و شبکه های اجتماعی نشان می دهند که در سطح بالایی از تقاضا خواستار این ارز دیجیتالی هستند. اما Ripple قادر نیست تا خود را در فهرست ارزهای رمزپایه در پلتفرم های معاملاتی بزرگ آمریکا ثبت کند. این به رغم این واقعیت است که Ripple، مستقر در سان فرانسیسکو، یک استارتاپ بلاک چین بوده که قادر به پر کردن شکاف بین شرکت های ارزهای رمزپایه و بانک های سنتی در سراسر جهان است.

ریپل به دنبال اضافه شدن به لیست ارزهای رمزپایه در صرافی های بزرگ آمریکا است
ریپل به دنبال اضافه شدن به لیست ارزهای رمزپایه در صرافی های بزرگ آمریکا است

بر اساس تحقیقات مستقل، هزینه کردن برای لیست شدن در صرافی های بزرگ می تواند از 1 الی 3 میلیون دلار ارزش داشته باشد زیرا دسترسی سریع تر به نقدینگی را فراهم می کند. یک وکیل می گوید آنچه که ریپل به Coinbase و Gemini پیشنهاد داده، یک فرآیند بسیار قانونی است.