خانه » اخبار و تازه ها » توییچ Twitch ارز دیجیتال خود را راه اندازی می کند
اخبار و تازه ها

توییچ Twitch ارز دیجیتال خود را راه اندازی می کند

پلتفرم توییچ Twitch ارز دیجیتال خود را راه اندازی می کند

ظاهرا توییچ قرار است روی ارز مخصوص به وب سایت خودش کار کند و از همین حالا نیز از برخی استریمر ها دعوت می کند تا برای قابلیتی که در آینده قرار است اضافه شود، به نام Channel Points، ثبت نام کنند.

به نظر می رسد که محبوب ترین پلتفرم استریمینگ اینترنتی فشار هایی را از سوی رقیبان در حال ظهور احساس کرده است و ارز جدید توییچ قرار است با Spark ها در پلتفرم Mixer کمپانی مایکروسافت رقابت کند.

مخاطبان Mixer می توانند با استریم کردن یا مشاهده پخش های زنده Spark بدست بیاورند و برای یک سری از کار ها از جمله فعال سازی بازی های تعاملی، ساخت تیم در این پلتفرم و موارد دیگر آن را خرج کنند.

دیروز، همکار توییچ، Lowco در یک پست در توییتر صفحه را به نمایش گذاشت که در آن به استریمر ها درباره قابلیتی به نام Channel Points اطلاع می دهد.

اطلاعیه توییچ درباره Channel Points

“Channel Point ها، برنامه امتیاز دهی انعطاف پذیری است که به شما این امکان را می دهد تا با قدرت خود به اعضای جامعه خود در این پلتفرم پاداش دهید.” که شامل یک سری مزایا برای مشترکان این پلتفرم می شود.

پلتفرم توییچ Twitch ارز دیجیتال خود را راه اندازی می کند
پلتفرم توییچ Twitch ارز دیجیتال خود را راه اندازی می کند

به نظر می رسد که در حال حاضر گزینه ای برای استریمر ها وجود دارد که می توانند ثبت نام کنند و جزو اولین نفراتی باشند که روش استفاده از این قابلیت را به محز انتشار این قابلیت را دریافت کنند.

در زمان نوشتن این خبر، هنوز مشخص نیست که Channel Point دقیقاً چه امکاناتی به استریمر می دهد و آن ها چگونه می توانند در برداکست های خود از آن استفاده کنند.

استریمر های توییچ که کم هم نیستند از همین حالا برای دسترسی به Channel Points لحظه شماری می کنند و خیلی ها مدت ها به دنبال افزوده شدن چنین قابلیتی به این پلتفرم بوده اند.

به نظر بسیاری از کاربران این پلتفرم، انتشار چنین خبری خیلی به طول انجامید و برخی بر این عقیده هستند که توییچ از سایر رقبای خود در این زمینه عقب مانده و اما گذر زمان می تواند میزان موفقیت این قابلیت جدید را در پلتفرم توییچ مشخص کند.

توییچ Twitch ارز دیجیتال خود را راه اندازی می کند