خانه » ارزهای دیجیتال » ارز دیجیتال PIVX – پیو اکس چیست ؟
ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال PIVX – پیو اکس چیست ؟

درباره ارز دیجیتال پی آی وی اکس اطلاعات فنی و تخصصی PIVX (PIVX)

ارز دیجیتال پیواکس (به انگلیسی : PIVX) مخفف کلمه (Private Instant Verified Transaction) و با الگوریتم رمزگذاری Quark یک ارز دیجیتال است که تا کنون 55,618,488 سکه از بینهایت سکه این ارز ارائه شده است. [ کسب اطلاعات فنی کاملتر + قیمت لحظه ای PIVX ]

درباره ارز دیجیتال پیو اکس PIVX
درباره ارز دیجیتال پیو اکس PIVX

پیو ایکس (PIVX) چیست؟

Pivx یک پلتفرم پیشرفته از ارز دیجیتال مانند بیت کوین است. این برنامه بر روی رایانه شما ایجاد شده و نگهداری می شود. مانند بیت کوین هیچ کنترل متمرکز بر این ارز دیجیتال وجود ندارد و آنها توسط یک دولت یا یک بانک ایجاد نمی شوند، بلکه توسط صاحبان و اپراتورهای masternode که توسط الگوریتم Seesaw PIVX پاداش داده می شوند، ایجاد شده اند. پیواکس اساسا همانند Dash است، اما همچنین دارای برخی از پیشرفت هایی است که به آن اجازه می دهد تا برخی از مشکلات که بیت کوین را برای مدت زمان طولانی درگیر کرده اند را حل کند.

 

Private Transacted Verified Transaction به اختصار PIVX
Private Transacted Verified Transaction به اختصار PIVX

PIVX از ژانویه 2016 از جعبه کد دش توسط S3v3nHacks و Coin-Server ساخته شده است. ابتدا آن را به عنوان Darknet منتشر کرد و بعد در تاریخ 1 مارس 2017 به اسم Private Transacted Verified Transaction به اختصار PIVX معرفی شد.
هدف اصلی پیو اکس این است که به انجام تراکنش ها به صورت فوری و خصوصی کمک کند. در حالی که ما در راه رسیدن به این هدف هستیم، برخی از ویژگی ها حال توسعه هستند و درآینده نزدیک ظاهر خواهند شد.

پیواکس (PIVX) چیست؟
پیواکس (PIVX) چیست؟

ارز دیجیتال PIVX – پیو اکس چیست ؟

درباره نویسنده

امید صمدبین

امید صمدبین هستم علاقه مند به غیر متمرکزها

افزودن نظر

برای ارسال نظر کلیک نمایید